Jong Ondernemen: regionale winnaar en landelijke finale voor RPCL team La Vela! 

Jong Ondernemen: regionale winnaar en landelijke finale voor RPCL team La Vela! 

Manon Nepperus, Ilona Toxopeus, Sylvienne Eduarda, Marieke Grootendorst en Noa Goede. Onze top-ondernemers uit vwo 5 hebben woensdag 16 februari met hun leerlingbedrijf La Vela deelgenomen aan de digitale finale van Jong Ondernemen.  

Uit 200 inzendingen waren 4 companies geselecteerd om deel te nemen aan de finale. Ons team van La Vela was daar bij, als winnaar van de regio Noord- en Oost Nederland. Tijdens de online finale werd elk team geacht te pitchen voor een vakkundige jury. Best spannend, maar onze leerlingen deden dat fantastisch. Deelname aan de finale betekende overigens al een prijs van 150 euro voor hun Junior Company.   

De landelijke winnaar werd La Vela niet, maar desalniettemin een bijzondere prestatie voor dit team en het concept waaraan onze school pas een jaar aan deelneemt, onder begeleiding van Ben de Vries. Hét bewijs dat als we breed ruimte voor ambitie en talent bieden, dit zich dubbel en dwars terugbetaalt voor onze leerlingen. 

Manon, Ilona, Sylvienne, Marieke en Noa: we zijn trots op jullie!